Turkey - Turkish For Installers
Oturum Aç

Construction Products

     
​​​​​​​​​​​​​​Prepr​ufe® - Uygulayıcılar İçin​​Request a​ Free​ ​Project Appra​isal​​​​

​​

Güvenli, Hızlı ve Kolay Uygulama İçin Doğru Tercih

Gelişmiş Bağ Teknolojisi™ barındıran Preprufe® su yalıtım sistemi tanınmış uygulama uzmanları için tercih edilen sistemdir. Dar temel altı alanlardaki karmaşık detaylarda ve perde beton uygulamalarında uygulaması güvenli, kolay ve çabuk olan Preprufe® su yalıtım sistemi ısı, elektrik, özel ekipman veya özel aletler gerektirmez. Nem ve çeşitli toprak türleri membranı vaktinden önce aktifleştirmez. Koruma tabakası olmaksızın membran üzerinde gezilebildiğinden zamandan tasarruf edilir.​

GCP’nin benzersiz Gelişmiş Bağ Teknolojisi™ ile uygulanan Preprufe® su yalıtım membranı, betonun membrana mekanik olarak tutunmasına dayanan diğer sistemlerin aksine, doğrudan dökülen betona tamamen yapışarak membran ile yapı arasında sızdırmazlık sağlar.

​Benzersiz ZipLap™ teknolojisine sahip ​Preprufe® Plus​ su yalıtım membranı, GCP’nin temel altı uygulamaları için geliştirdiği en yeni su yalıtım sistemidir. Dayanıklı ve uyumlu membran en sert iklim koşullarında ve en zorlu şantiye şartlarında bile karmaşık döşeme ve perde beton detaylarını tamamen yalıtır. Sağlam ve çift taraflı yapışan Ziplap™ yüzeyler 70 metreden daha yüksek su basıncına karşı dahi birleşme yerlerini korur*. Ser-geç prensibiyle yuvarlanarak açılan membranların üzerinde jelatin yoktur ve uygulama için yalnızca iki kişi yeterlidir. Patentli üst yüzeyi emici değildir, kirliliklere karşı yüksek dirence sahiptir ve şantiyede 8 haftaya kadar UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Uygulandıktan sonra hemen üzerine çıkılıp gezilebildiğinden aynı gün içinde demir donatı döşenebilir.

*ASTM D5385-değiştirilmiş test​

 

 

Adcor® 550MIhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Adcor-550MIAdcor® 550MIözgün pasif ve aktif bir su durdurucu sistem.
Bituthene® LMhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Bituthene-LMBituthene® LMBituthene® Sıvı Katman, Servicised® yaprak sistemini tamamlamak üzere tasarlanmıştır.
Hydroduct® 200https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-200Hydroduct® 200Hydroduct 200 Drenaj Kompozit nominal 10 mm (0.375 inç) kalınlıkta drenaj kanalı ve yüksek performanslı jeotekstilden imal edilmiştir.
Hydroduct® 220https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-220Hydroduct® 220Hydroduct 220 Drenaj Kompozit nominal 10 mm (0.375 inç) kalınlıkta drenaj kanalı ve yüksek performanslı jeotekstilden imal edilmiştir.
Hydroduct® 401https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-401Hydroduct® 401Hydroduct® 401 ve 501 kompozit drenaj tabakaları olup her türlü yeşil ekolojik çatılarda
Hydroduct® 501https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-501Hydroduct® 501Hydroduct® 401 ve 501 kompozit drenaj tabakaları olup her türlü yeşil ekolojik çatılarda,
Hydroduct® 650https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-650Hydroduct® 650Yüksek sıkıştırma dayanımlı jeo-kompozit drenaj unsuru pimli polistiren çekirdekten ve ağır hizmete uygun örgüsüz polipropilen filtre malzemeden oluşur.
Koruma 03https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Protection-03Koruma 03GCP su geçirmez katmanları inşaat etkinlikleri esnasında korumak için kullanılan sağlam bitüm koruma panelidir
Preprufe® 300R/160Rhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Preprufe-300R160RPreprufe® 300R/160RPreprufe Pre-uygulamalı Su Yalıtımı Kaplamaları, özgün çok katmanlı kompozit
Preprufe® 800 PAhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Preprufe-800-PAPreprufe® 800 PASoğuk uygulamalı, kendiliğinden yapışkanlı su geçirmez katmanlı olup güçlendirilmiş çapraz lamine YYPE film ve sentetik bitüm içermez yapışkana sahiptir.
Silcor® 900HAhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Silcor-900HASilcor® 900HAGüverte, teras, yürüme yolları, çatılar gibi yerler için sızdırmazlık sağlar.
Silcor® 900MPhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Silcor-900MPSilcor® 900MPGüverte, teras, yürüme yolları, çatılar gibi yerler için sızdırmazlık sağlayan sprey uygulamalı sıvı üründür.