Turkey - Turkish For Designers
Oturum Aç

Construction Products

     
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Pre​​​​​​​​​​prufe® - Tasarımcılar İçin​Request a​ Free​ ​Project Appra​isal​​​ ​​

​​

GCP’nin Preprufe® su yalıtım sistemleri mimar ve mühendislerin ticari yapılar, iş yapıları, meskenler, eğlence/dinlence yapılarında veya başka amaçlara yönelik binalarda yeraltındaki alanlarını en iyi şekilde kullanmalarına ve yaratıcı olmalarına imkân sağlar. Dünyanın çeşitli iklim şartlarında kendini kanıtlamış Preprufe® su yalıtım sistemleri projenizin planlama safhasından şantiyede uygulanmasına dek her aşamada uzman teknik desteğiyle sizlere sunulur.​

Preprufe® su yalıtım sistemleri temel altı döşeme ve perde beton uygulamalarını korumak üzere yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Standartlarımız dünya çapında inşaat standartlarını karşılar veya bu standartların üzerindedir. Uygulaması yükleniciler ve uygulamacılar için güvenli, kolay ve çabuktur. Böylece, projelerdeki maliyetli gecikmeler önlenmiş olur.

Benzersiz ZipLap™ teknolojisine sahip Preprufe® Plus su yalıtım membranı, GCP’nin temel altı uygulamaları için geliştirdiği en yeni su yalıtım sistemidir. Dayanıklı ve uyumlu membran en sert iklim koşullarında ve en zorlu şantiye şartlarında bile karmaşık döşeme ve perde beton detaylarını tamamen yalıtır. Sağlam ve çift taraflı yapışan Ziplap™ yüzeyler 70 metreden daha yüksek su basıncına karşı dahi birleşme yerlerini korur*. Emici olmayan membranı uygulamak için iki işçi yeterlidir; membran kirlenmez, şantiyede 8 haftaya kadar UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Uygulandıktan sonra hemen üzerine çıkılıp gezilebildiğinden aynı gün içinde demir donatı döşenebilir.

*ASTM D5385-değiştirilmiş test​

Sektörde tanınmış mimar ve mühendisler dünyanın her yerinde otel, müze, hastane, havaalanı, demiryolu, kütüphane, altgeçit, otopark, tünel, devlet binası, sanayi tesisi, stadyum, alışveriş merkezi ve mesken gibi büyüklü küçüklü projelerde Preprufe® su yalıtım sistemlerini kullanmaktadırlar.

*ASTM D5385-değiştirilmiş test​

 

 

Adcor® 550MIhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Adcor-550MIAdcor® 550MIözgün pasif ve aktif bir su durdurucu sistem.
Bituthene® LMhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Bituthene-LMBituthene® LMBituthene® Sıvı Katman, Servicised® yaprak sistemini tamamlamak üzere tasarlanmıştır.
Hydroduct® 200https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-200Hydroduct® 200Hydroduct 200 Drenaj Kompozit nominal 10 mm (0.375 inç) kalınlıkta drenaj kanalı ve yüksek performanslı jeotekstilden imal edilmiştir.
Hydroduct® 220https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-220Hydroduct® 220Hydroduct 220 Drenaj Kompozit nominal 10 mm (0.375 inç) kalınlıkta drenaj kanalı ve yüksek performanslı jeotekstilden imal edilmiştir.
Hydroduct® 401https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-401Hydroduct® 401Hydroduct® 401 ve 501 kompozit drenaj tabakaları olup her türlü yeşil ekolojik çatılarda
Hydroduct® 501https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-501Hydroduct® 501Hydroduct® 401 ve 501 kompozit drenaj tabakaları olup her türlü yeşil ekolojik çatılarda,
Hydroduct® 650https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-650Hydroduct® 650Yüksek sıkıştırma dayanımlı jeo-kompozit drenaj unsuru pimli polistiren çekirdekten ve ağır hizmete uygun örgüsüz polipropilen filtre malzemeden oluşur.
Koruma 03https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Protection-03Koruma 03GCP su geçirmez katmanları inşaat etkinlikleri esnasında korumak için kullanılan sağlam bitüm koruma panelidir
Preprufe® 300R/160Rhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Preprufe-300R160RPreprufe® 300R/160RPreprufe Pre-uygulamalı Su Yalıtımı Kaplamaları, özgün çok katmanlı kompozit
Preprufe® 800 PAhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Preprufe-800-PAPreprufe® 800 PASoğuk uygulamalı, kendiliğinden yapışkanlı su geçirmez katmanlı olup güçlendirilmiş çapraz lamine YYPE film ve sentetik bitüm içermez yapışkana sahiptir.
Silcor® 900HAhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Silcor-900HASilcor® 900HAGüverte, teras, yürüme yolları, çatılar gibi yerler için sızdırmazlık sağlar.
Silcor® 900MPhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Silcor-900MPSilcor® 900MPGüverte, teras, yürüme yolları, çatılar gibi yerler için sızdırmazlık sağlayan sprey uygulamalı sıvı üründür.