Turkey - Turkish For Contractors
Oturum Aç

Construction Products

     
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Preprufe® - Yükleniciler İçin​Request a​ Free​ ​Project Appra​isal​​​ ​​

​​

Her proje kendine özgüdür. Projenin karmaşıklığı, boyutu, şantiyesi, yeri, iklimi, takvimi ve bütçesi projenize değer katacak ve projenizin başarısını temin edecek bir su yalıtım sistemi seçerken göz önünde bulundurulması gereken unsurlardır.

Gelişmiş Bağ Teknolojisi™ barındıran, GCP’nin Preprufe® su yalıtım sistemi önemli ölçüde zamandan ve maliyetten kazandıracak şekilde yüksek değer sunmak üzere tasarlanmıştır ve büyüklü küçüklü projelerde gönül rahatlığı sağlar:

  • Dünyanın çeşitli iklim şartlarında karmaşık detaylı temel altı döşeme ve perde betonlarda kanıtlanmış su geçirmezlik performansı​​
  • Isı, elektrik, özel ekipman veya alet gerektirmeksizin kapalı alanlarda minimum işçilikle güvenli, çabuk ve kolay uygulama
  • Projenizin en erken safhasından tamamlanmasına dek yerinde teknik destek ve sınıfında birinci müşteri hizmetleri

GCP’nin benzersiz Gelişmiş Bağ Teknolojisi™ ile uygulanan Preprufe® su yalıtım membranı doğrudan dökülen betona tamamen yapışarak membran ile yapı arasında geçirmezlik sağlar. Membran ile beton arasında keçe veya ağ şeklinde bir arayüzey kullanmayı gerektiren diğer sistemlerin aksine, ki bu sistemler yapıyı kılcal yollarla su almaya ve zeminin oturması yüzünden su sızmasına açık hale getirir, Gelişmiş Bağ Teknolojisi™ kılcal yollarla su sızması riski barındırmaz ve malzeme maliyetleri ile uygulama süresinden tasarruf edilmesini sağlar.

Benzersiz ZipLap™ teknolojisine sahip Preprufe® Plus​ su yalıtım membranı, GCP’nin temel altı uygulamaları için geliştirdiği en yeni su yalıtım sistemidir. Dayanıklı ve uyumlu membran en sert iklim koşullarında ve en zorlu şantiye şartlarında bile karmaşık döşeme ve perde beton detaylarını tamamen yalıtır. Sağlam ve çift taraflı yapışan Ziplap™ yüzeyler 70 metreden daha yüksek su basıncına karşı dahi birleşme yerlerini korur*. Emici olmayan membranı uygulamak için iki işçi yeterlidir; membran kirlenmez, şantiyede 8 haftaya kadar UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Uygulandıktan sonra hemen üzerine çıkılıp gezilebildiğinden aynı gün içinde demir donatı döşenebilir.

*ASTM D5385-değiştirilmiş test​​

 

 

Adcor® 550MIhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Adcor-550MIAdcor® 550MIözgün pasif ve aktif bir su durdurucu sistem.
Bituthene® LMhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Bituthene-LMBituthene® LMBituthene® Sıvı Katman, Servicised® yaprak sistemini tamamlamak üzere tasarlanmıştır.
Hydroduct® 200https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-200Hydroduct® 200Hydroduct 200 Drenaj Kompozit nominal 10 mm (0.375 inç) kalınlıkta drenaj kanalı ve yüksek performanslı jeotekstilden imal edilmiştir.
Hydroduct® 220https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-220Hydroduct® 220Hydroduct 220 Drenaj Kompozit nominal 10 mm (0.375 inç) kalınlıkta drenaj kanalı ve yüksek performanslı jeotekstilden imal edilmiştir.
Hydroduct® 401https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-401Hydroduct® 401Hydroduct® 401 ve 501 kompozit drenaj tabakaları olup her türlü yeşil ekolojik çatılarda
Hydroduct® 501https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-501Hydroduct® 501Hydroduct® 401 ve 501 kompozit drenaj tabakaları olup her türlü yeşil ekolojik çatılarda,
Hydroduct® 650https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Hydroduct-650Hydroduct® 650Yüksek sıkıştırma dayanımlı jeo-kompozit drenaj unsuru pimli polistiren çekirdekten ve ağır hizmete uygun örgüsüz polipropilen filtre malzemeden oluşur.
Koruma 03https://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Protection-03Koruma 03GCP su geçirmez katmanları inşaat etkinlikleri esnasında korumak için kullanılan sağlam bitüm koruma panelidir
Preprufe® 300R/160Rhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Preprufe-300R160RPreprufe® 300R/160RPreprufe Pre-uygulamalı Su Yalıtımı Kaplamaları, özgün çok katmanlı kompozit
Preprufe® 800 PAhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Preprufe-800-PAPreprufe® 800 PASoğuk uygulamalı, kendiliğinden yapışkanlı su geçirmez katmanlı olup güçlendirilmiş çapraz lamine YYPE film ve sentetik bitüm içermez yapışkana sahiptir.
Silcor® 900HAhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Silcor-900HASilcor® 900HAGüverte, teras, yürüme yolları, çatılar gibi yerler için sızdırmazlık sağlar.
Silcor® 900MPhttps://gcpat.com/construction/tr-tr/su-geçirmezlik/Silcor-900MPSilcor® 900MPGüverte, teras, yürüme yolları, çatılar gibi yerler için sızdırmazlık sağlayan sprey uygulamalı sıvı üründür.